Pracownia Fizyczna

Szukasz pomoc dydaktycznej do nauki fizyki? Oferujemy bogaty wybór materiałów edukacyjnych, które pomogą Ci zrozumieć zawiłości tej fascynującej dziedziny nauki. W naszej kategorii Fizyka znajdziesz wiele ciekawych produktów, takich jak plansze fizyczne oraz pomoce dydaktyczne do nauki wielu fizycznych zagadnień  jak np. optyka, elektryczność i magnetyzm. Wszystkie nasze produkty zostały starannie wyselekcjonowane, aby zapewnić Ci najwyższą jakość edukacji. Dzięki naszym pomocom dydaktycznym będziesz miał/a możliwość zgłębienia tajników fizyki na różnych poziomach zaawansowania. Nasze produkty są odpowiednie zarówno dla początkujących, jak i zaawansowanych uczniów, a także dla nauczycieli poszukujących ciekawych i skutecznych metod nauczania.

Wyposażenie Pracowni Fizycznej Szkolnej - Duży Wybór Produktów - Sklep Tesora.eu

Podkategorie

  • Elektryczność i Magnetyzm

    W naszej kategorii Elektryczność i Magnetyzm znajdziesz różnorodne produkty, takie jak: zestawy do budowy obwodów elektrycznych, elektromagnesy, mierniki, elektroskopy oraz wiele innych. Oferujemy także wiele materiałów edukacyjnych, które pomogą Ci zrozumieć złożone koncepcje i zjawiska związane z elektromagnetyzmem w sposób łatwy i przystępny. Nasza oferta jest przeznaczona dla uczniów oraz nauczycieli, którzy chcą poszerzyć swoją wiedzę z zakresu elektromagnetyzmu i elektryczności. Nasze produkty są odpowiednie zarówno dla początkujących, jak i zaawansowanych uczniów.

  • Przyrządy pomiarowe
  • Optyka

    Optyka w pracowni fizycznej pełni ważną rolę, stąd duży wybór środków dydaktycznych do prezentacji uczniom zjawisk z dziedziny fizyki.  Optyka pomaga dowiedzieć się jak światło oddziałuje na materie. Bardzo ciekawa dziedzina fizyki, która na pewno bardzo zainteresuje uczniów szkół podstawowych i liceów.   W tej kategorii znajdują się pryzmaty, które pogłębią wiedzę i umożliwią zbadanie natury światła jego rozszczepianie, załamanie czy wewnętrzne odbicie. W katalogu znajduje się również zestaw do złamania wiązki światła, zestawy soczewek oraz krążek newtona. Dzięki pomocom dydaktycznym nauka staje się atrakcyjniejsza, pomoce wzbudzają zainteresowanie wśród uczniów i zmotywują do samodzielnego pogłębiania wiedzy. Zapraszamy!

  • Wagi i odważniki

Aktywne filtry