zwroty i reklamacje - tesora.eu

Zwrot towaru

Na zwrot towaru czekamy 30 dni od daty otrzymania przez klienta zamówienia. Zwrotu można dokonać wypełniając formularz zamieszczony poniżej oraz odesłanie towaru na adres:

Tesora Marzena Paczyńska

ul. Kasztanowa 5

43-300 Bielsko-Biała

z dopiskiem "ZWROT TOWARU"

UWAGA: W PRZYPADKU ZWROTU TOWARU KOSZTY PRZESYŁKI POKRYWA KUPUJĄCY.

Pobierz druk: Odstąpienie od umowy

Pobierz druk dla Przedsiębiorcy Konsumenta: Odstąpienie od umowy

Bardzo prosimy o poprawne i czytelne wypełnienie formularza zwrotu. Zwrot środków nastąpi na podany przez klienta numer rachunku bankowego.

Pieniądze zostaną w ciągu 14 dni zwrócone na wskazane przez klienta konto bankowe.

W razie jakichkolwiek pytań czy wątpliwości prosimy o kontakt z naszym biurem handlowym pod adresem e-mail: [email protected] lub telefonem 500-038-291.

Sklep również może wykonać przelew zwroty poprzez Payu lub Imoje jeśli pierwotna transakcja była dokonywana właśnie przez tego operatora, prosimy o wskazanie na formularzu "Payu" lub " Imoje" w miejscu rachunku bankowego. Przelew zwrotny środków przez Payu lub Imoje  może potrwać do 2 dni roboczych.

Reklamacja towaru

Reklamacje należy składać poprzez formularz umieszczony poniżej i przesłanie na adres e-mail:

[email protected].

Pobierz druk: Reklamacja towaru

Pobierz druk dla Przedsiębiorcy Konsumenta: Reklamacja towaru

Warunkiem przyjęcia i rozpatrzenia reklamacji jest przesłanie wypełnionego przez Zgłaszającego reklamację formularza reklamacyjnego zamieszczonego na stronie.

W razie jakichkolwiek pytań czy wątpliwości prosimy o kontakt pod adresem e-mail: [email protected].

Uszkodzenie podczas transportu

Prosimy o sprawdzanie przesyłek pod względem ilościowym i jakościowym w obecności kuriera bądź do siedmiu dni od momentu dostarczenia przesyłki należy wezwać kuriera.
W przypadku stwierdzenia uszkodzenia przesyłki prosimy wymagać od kuriera sporządzenia protokołu szkody oraz przesłanie scanu dokumentu na adres e-mail: [email protected]. Dokument jest niezbędny podczas rozpatrywania procedury reklamacyjnej w firmie kurierskiej.