Dostwa i koszty - sklep - Tesora.eu

Dostawa i koszty dostarczenia

Nasz sklep obsługuje dwóch operatorów kurierskich. Kurier DHL oraz paczkomaty INPOST.  Możliwy jest również odbiór własny w siedzibie firmy.

Koszt transportu: nasza firma nie ustala minimalnej kwoty zamówienia.

  • Koszty transportu firmą DHL, opakowania oraz ubezpieczenia doliczamy do faktury i wynoszą 25 zł dla przesyłki do 30 kg, oraz 27 zł za pobraniem,
  • Koszt dostawy do paczkomatu INPOST, opakowania oraz ubezpieczenia doliczamy do faktury i wynoszą 13,58 zł dla przesyłki do 25 kg.

W przypadku zamówienia, którego waga przekracza 30 kg. kontaktujemy się z klientem w celu ustalenia formy transportu zgodnym z wagą lub/i wymiarami przesyłki ( np. kształtki rehabilitacyjne, meble).

Koszty transportu towarów o wartości zamówienia powyżej 1000,00 zł brutto pokrywa firma. Koszty transportu przesyłek przy zamówieniach niestandardowych ustalamy indywidualnie.

Czas realizacji zamówienia wynosi od 2 - 5 dni roboczych.  W razie konieczności sprowadzenia towaru na zamówienie, dostawa może ulec wydłużeniu od 2 - 14 dni roboczych.

Istnieje możliwość odebrania towaru osobiście, po uprzednim  złożeniu zamówienia oraz ustaleniu terminu odbioru z Działem Handlowym pod numerem 500-038-291. Faktura dołączona jest zawsze do przesyłki bądź na życzenie klienta dostarczana jest na adres e-mail podany w zamówieniu.

Dla szkół wystawiamy faktury z odroczonym 14 dniowym terminem płatności.