Pracownia Geograficzna

Wyposażenie pracowni geograficznej - Duży wybór, niskie ceny - Tesora.eu

Podkategorie

  • Globusy

    W naszym sklepie w kategorii globusy szkolne znajdziemy przede wszystkim globusy edukacyjne do zastosowania w szkołach i placówkach oświatowych, ale także użytku domowego. Posiadamy duży wybór globusów politycznych, fizycznych, indukcyjnych i konturowych, jak również globusy z podświetleniem. W naszym katalogu znajdują się globusy, na których przedstawiona jest mapa nieba oraz globus świata przedstawiający trasy odkrywców. Nasze globusy przedstawiają wszystkie cechy naszej ziemi wraz z aktualnym układem politycznym. Globusy są idealną pomocą do nauki dla uczniów, zgodnie z programem nauczania stosowanym w szkołach.  Służą jako pomoc naukowa w realizowaniu programu nauczania w szkołach. Dzięki globusom nauka rozmieszczenia wód i lądów, granic państw roślinności, klimatu, województw, ekologii, ukształtowania terenu staje się łatwiejsza i przyjemniejsza.

  • Modele geograficzne

    W kategorii modele geograficzne znajdziecie szeroki wybór pomocy naukowych związanych z wyposażeniem pracowni geograficznej. Modele dotyczą zjawisk tektonicznych, budowy geologicznej ziemi czy struktury warstw skorupy ziemskiej.

  • Zestawy skały, minerały

    W tej kategorii znajdziemy pomoce dydaktyczne w postaci minerałów i kamieni szlachetnych. Zestawy minerałów są pomocne podczas nauki na lekcjach geografii w szkole. Dzięki nim, możemy zapoznać się z budową skorupy ziemskiej poprzez dokładną obserwację i łatwiejszą identyfikację poszczególnych ich rodzajów.  W ofercie posiadamy: minerały i kamienie szlachetne, różne rodzaje skał: osadowe, metamorficzne, magmowe oraz skamieniałości. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą tesora.eu

  • Teleskopy i lunety

Aktywne filtry