Mikroskop edukacyjny
search
  • Mikroskop edukacyjny 2S NG 200x + lusterko
  • Mikroskop edukacyjny 2S NG 200x + lusterko
  • Mikroskop edukacyjny 2S NG 200x + lusterko
  • Mikroskop edukacyjny

Mikroskop edukacyjny 2S NG 200x + lusterko

Mikroskop edukacyjny 2S NG 200x + lusterko. Mikroskop 2S NG pozwala prowadzić obserwacje przezroczystych próbek metodą jasnego pola.

Ilość

Bezpieczne zakupy z certyfikatem SSL  

Bezpieczne zakupy z certyfikatem SSL

Wygodna dostawa paczkomatem  

Wygodna dostawa paczkomatem

Zwroty do 30 dni  

Zwroty do 30 dni

Mikroskop edukacyjny 2S NG 200x + lusterko

Mikroskop 2S NG pozwala prowadzić obserwacje przezroczystych próbek metodą jasnego pola. 40-milimetrowe płasko-wklęsłe lusterko zapewnia ilość światła odpowiednią do prowadzenia obserwacji, co oznacza, że mikroskopu nie trzeba podłączać do źródła zasilania. Jest to najłatwiejszy i najbezpieczniejszy sposób oświetlenia, co oznacza, że z tego edukacyjnego mikroskopu mogą bezpiecznie korzystać dzieci. Obrotowa diafragma pozwala regulować natężenie światła wymagane do obserwacji próbki.
 
Ten monokularowy mikroskop posiada pojedynczą, achromatyczną soczewkę obiektywową 16x, co zapewnia czysty obraz bez żadnej aberracji chromatycznej lub sferycznej. W tym modelu głowica jest umieszczona bezpośrednio nad stolikiem, jednak wykorzystując ramię teleskopu, można nachylić zarówno głowicę, jak i stolik pod wybranym kątem, tak aby komfortowo prowadzić obserwacje.
 
Stolik o wymiarach 100x90 mm idealnie nadaje się do prowadzenia obserwacji jednej lub dwóch próbek. Aby przygotować próbkę, umieść ją najpierw na pustym szkiełku, a następnie powoli przykryj szkiełkiem nakrywkowym. Następnie umieść szkiełko na stoliku i zabezpiecz za pomocą zacisków. Aby ustawić ostrość, użyj pokrętła zgrubnej regulacji, przesuwając tubus mikroskopu w górę i w dół (w zakresie 20-milimetrów).
 
Dzięki swojej metalowej konstrukcji mikroskop jest wytrzymały i stabilny.

Parametry techniczne

? optyka: szklana
? głowica: monokularowa
? okular: H12,5x
? obiektyw: 16x
? powiększenie: 200x
? regulacja ostrości: makro
? oświetlenie: lusterko

Gwarancja

dożywotnia gwarancja producenta, 2 lata gwarancji sklepu

25648

Inni kupili też

Podobne produkty