MPP: Chemia
search
  • MPP: Chemia

MPP: Chemia

720,00 zł
Brutto Dostawa do 7 dni

Multimedialne Pracownie Przyrodnicze to sprawdzony merytorycznie materiał do nauki przy użyciu tablicy multimedialnej, przy pomocy którego przeprowadzisz ciekawe lekcje w szkole podstawowej oparte o zgodne z podstawą programową zasoby interaktywne.

Ilość
Ostatnie sztuki w magazynie

Bezpieczne zakupy z certyfikatem SSL  

Bezpieczne zakupy z certyfikatem SSL

Wygodna dostawa paczkomatem  

Wygodna dostawa paczkomatem

Zwroty do 30 dni  

Zwroty do 30 dni

MPP: Chemia

Szukasz sprawdzonego merytorycznie, interaktywnego materiału do nauki przy użyciu tablicy multimedialnej? Multimedialne Pracownie Przedmiotowe to doskonały pomysł na ciekawe lekcje w szkole podstawowej oparte o zgodne z podstawą programową zasoby, które zostały wypełnione zróżnicowanymi ćwiczeniami, symulacjami, filmami oraz grami edukacyjnymi!

Pełna wersja materiału przygotowanego przez uznanego wydawcę edukacyjnych materiałów cyfrowych  firmę Learnetic SA, zawiera 11 zagadnień zgodnych z nową podstawą programową, a także dodatki stworzone z myślą o wspólnej pracy przy tablicach interaktywnych. Są to gry edukacyjne takie jak: memo i quizy, tablice wiedzy, a także kilkanaście wirtualnych plansz aktywizujących uczniów do wspólnej pracy, które funkcjonują pod nazwą Razem na tablicy!. Każde z zagadnień zostało dodatkowo podzielone na trzy typy lekcji: Powtórz wiedzę, Czas na test i Sprawdź się.

MPP: Chemia dla klas VII-VIII szkoły podstawowej to m.in.:

  • 11 zagadnień
  • 33 lekcje (po 11 lekcji Powtórz wiedzę, Czas na test i Sprawdź się)
  • 696 ekranów, 481 zadań, 17 filmów, 69 symulacji, 27 obiektów 3D
  • 11 gier dydaktycznych
  • 4 plansze interaktywne
  • zestaw plansz do aktywizacji klasy przy tablicy interaktywnej wraz z przewodnikiem metodycznym

UWAGA! program na 3 stanowiska online+ 6 offline

MP02