• Dostawa już wkrótce
Klasowy zestaw magnetyczny 39 el.
search
  • Klasowy zestaw magnetyczny 39 el.
  • Klasowy zestaw magnetyczny 39 el.

Klasowy zestaw magnetyczny 39 el.

Klasowy zestaw magnetyczny 39 elementów. Mały fizyk. Rozwijaj umiejętności fizyki poprzez zabawne eksperymenty z magnesami! Dzieci eksperymentują z ruchem przyciągania magnetycznego podczas zabaw z Magnet Movers, jednym z praktycznych zestawów ćwiczeń STEM.

Ilość

Bezpieczne zakupy z certyfikatem SSL  

Bezpieczne zakupy z certyfikatem SSL

Wygodna dostawa paczkomatem  

Wygodna dostawa paczkomatem

Zwroty do 30 dni  

Zwroty do 30 dni

Klasowy zestaw magnetyczny 39 elementów

Rozwijaj umiejętności fizyki poprzez zabawne eksperymenty z magnesami! Dzieci eksperymentują z ruchem przyciągania magnetycznego podczas zabaw z Magnet Movers, jednym z praktycznych zestawów ćwiczeń STEM. Do zestawu dołączony jest przewodnik po aktywnościach. Zestaw zawiera 10 eksperymentów z magnetyzmem, które zachęcają dzieci do odkrywania świata fizyki. Mali naukowcy mogą wchodzić w interakcje z kolorowym asortymentem akcesoriów magnetycznych, które obejmują wszystko, od ręcznej różdżki magnetycznej po magnetyczny słupek z dwoma pierścieniami magnetycznymi po magnes prętowy z oznaczonymi dodatnimi i ujemnymi końcami.

Bez względu na to, czy uczą się lekcji polaryzacji, testują magnetyzm typowych przedmiotów gospodarstwa domowego, czy ?łowią? spinacze z różnymi magnetycznymi ?haczykami?, dzieci mogą przetestować nowo poznaną metodę naukową, rozwijając jednocześnie krytyczne myślenie, rozwiązywanie problemów i umiejętności motoryczne. Odkrywcy STEM: Zestaw Magnet Movers zmienia świat w pełne zabawy laboratorium Twojego dziecka.

Zestaw zawiera 39 elementów.

LER 9295

Opis

Wiek
4-6 lat
Płeć
Unisex
Cena
50 - 100 zł
Dostępność
1 dzień

Inni kupili też

Podobne produkty