mTalent Autyzm. Rozumienie i naśladowanie mowy (Mowa bierna) + mTalent Autyzm. Mowa w kontekście społecznym cz.1
search
 • mTalent Autyzm. Rozumienie i naśladowanie mowy (Mowa bierna) + mTalent Autyzm. Mowa w kontekście społecznym cz.1
 • mTalent Autyzm. Rozumienie i naśladowanie mowy (Mowa bierna) + mTalent Autyzm. Mowa w kontekście społecznym cz.1

mTalent Autyzm. Rozumienie i naśladowanie mowy (Mowa bierna) + mTalent Autyzm. Mowa w kontekście społecznym cz.1

mTalent Autyzm. Rozumienie i naśladowanie mowy. Zestaw interaktywnych ćwiczeń do pracy z uczniami ze spektrum autyzmu, a także niepełnosprawnością intelektualną i innymi problemami komunikacyjnymi.

Ilość

Bezpieczne zakupy z certyfikatem SSL  

Bezpieczne zakupy z certyfikatem SSL

Wygodna dostawa paczkomatem  

Wygodna dostawa paczkomatem

Zwroty do 30 dni  

Zwroty do 30 dni

Zestaw dwóch programów:

mTalent Autyzm.  Rozumienie i naśladowanie mowy (Mowa bierna)  + mTalent Autyzm.  Mowa w kontekście społecznym cz.1Zestaw interaktywnych ćwiczeń do pracy z uczniami ze spektrum autyzmu, a także niepełnosprawnością intelektualną i innymi problemami komunikacyjnymi.

    Do wykorzystania na zajęciach rewalidacyjnych, terapeutycznych i dydaktycznych prowadzonych indywidualnie lub w małych grupach.
    1600 ekranów interaktywnych, karty pracy, przewodniki metodyczne oraz zestaw dodatkowych pomocy i publikacji autorskich.
    Dla terapeutów pracujących z uczniami ze spektrum autyzmu, niepełnosprawnością intelektualną i innymi problemami komunikacyjnymi.mTalent Autyzm. Rozumienie i naśladowanie mowy to:

 •     najnowszy interaktywny produkt dla terapeutów pracujących z uczniami ze spektrum autyzmu,
 •     scenariusze zajęć stworzone przez doświadczonych terapeutów pracujących z dziećmi z całościowymi zaburzeniami rozwojowymi,
 •     program stworzony we współpracy z fundacją Instytut Wspomagania Rozwoju Dziecka (IWRD) prowadzącą działalność terapeutyczno-edukacyjną, szkoleniową, diagnostyczną i badawczą, będącą jedną z replik Princeton Child Development Institute, jak również współzałożycielem organizacji ASAI (Alliance for Scientific Autism Intervention),
 •     program dostosowany do wszystkich dzieci o różnym poziomie funkcjonowania poznawczego, z wyszczególnieniem potrzeb dzieci z całościowymi zaburzeniami rozwojowymi,
 •     zestaw ćwiczeń stworzonych na podstawie badań naukowych, skonstruowanych tak, aby wspomagać kreatywne myślenie, minimalizując ryzyko wyuczenia się ich na pamięć,
 •     ćwiczenia naśladowania oparte na rzeczywistym modelu (odzwierciedlenie ułożenia ust i mimiki),
 •     szeroki zakres pojęć obejmujący różne części mowy oraz pojęcia abstrakcyjne,
 •     jedyne na rynku materiały do pracy z uczniami ze spektrum autyzmu przystosowane do działania na większości urządzeń multimedialnych (komputer, tablica i monitor interaktywny, laptop, tablet, smartfon).


mTalent. Autyzm. Rozumienie i naśladowanie mowy to kompleksowe narzędzie wspomagające wykształcenie u uczniów umiejętności bazowych, które pomagają dziecku zrozumieć świat i zasady funkcjonalnej komunikacji.

Uwaga! Dodatek SPEcjalny!

Kup teraz mTalent. Autyzm. Rozumienie i naśladowanie mowy i otrzymaj bezpłatnie część pierwszą programu mTalent. Autyzm. Mowa w kontekście społecznym, czyli zestaw interaktywnych ćwiczeń wspomagających rozwijanie sprawności komunikacyjnej.

W programie mTalent. Autyzm. Mowa w kontekście społecznym cz.1 znajdziesz m.in. ćwiczenia z takich obszarów jak:

 •     Rozpoznawanie, nazywanie i wyrażanie emocji
 •     Gesty
 •     Idiomy i proste wyrażenia frazeologiczne
 •     Zwroty grzecznościowe
 •     Homonimy
 •     Synonimy
 •     Ćwiczenia systematyzujące pragmatyczne użycie języka

Program na 1 stanowisko online + 2 offline


Zestaw interaktywnych ćwiczeń do pracy z uczniami ze spektrum autyzmu, a także niepełnosprawnością intelektualną, opóźnionym rozwojem mowy i innymi problemami komunikacyjnymi.

    Dla terapeutów pracujących z uczniami ze spektrum autyzmu, niepełnosprawnością intelektualną i innymi problemami komunikacyjnymi.
    Ponad 200 ekranów interaktywnych, karty pracy do wydruku, poradnik metodyczny oraz zestaw dodatkowych pomocy i publikacji autorskich.
    Produkt przeznaczony do pracy na zajęciach rewalidacyjnych, logopedycznych i terapii dydaktycznej.mTalent Autyzm. Mowa w kontekście społecznym cz. 2 to:

    scenariusze zajęć stworzone przez doświadczonych terapeutów pracujących z dziećmi z całościowymi zaburzeniami rozwojowymi,
    ćwiczenia o prostej i przemyślanej konstrukcji z obszarów takich jak: zwroty grzecznościowe, tempo, fluencja mowy, intonacja, złożone wyrażenia frazeologiczne, a także wybrane obszary TUS (Treningu Umiejętności Społecznych),
    osobne zbiory ćwiczeń dostosowane dla dzieci nieumiejących czytać oraz dla uczniów starszych, w przypadku których zadania zawierają tekst pisany,
    uzupełnienie ćwiczeń z innych programów serii mTalent poświęconych całościowym zaburzeniom rozwoju,
    jedyne na rynku materiały do pracy z uczniami ze spektrum autyzmu przystosowane do działania na większości urządzeń multimedialnych (komputer, tablica i monitor interaktywny, laptop, tablet, smartfon).

mTalent. Autyzm. Mowa w kontekście społecznym cz.2 to autonomiczna kontynuacja programu zawierająca ćwiczenia interaktywne wspomagające rozwijanie sprawności komunikacyjnej i pragmatyczne użycie języka.

Program na 1 stanowisko online + 2 offline

Inni kupili też

Podobne produkty