Kubik - gra logiczna
search
  • Kubik - gra logiczna

Kubik - gra logiczna

51,00 zł
Brutto Dostawa do 3 dni roboczych

Kubik gra logiczna

Ilość
Dostępny

Bezpieczne zakupy z certyfikatem SSL  

Bezpieczne zakupy z certyfikatem SSL

Wygodna dostawa paczkomatem  

Wygodna dostawa paczkomatem

Zwroty do 30 dni  

Zwroty do 30 dni

Kubik gra logiczna

Kubik – gra logiczna należy do grupy tych produktów, których celem jest rozwijanie i ćwiczenie myślenia matematycznego lub szerzej – myślenia logicznego. To gra adresowana do dzieci od 5 roku życia, jak również do osób starszych, lubiących zagadki i łamigłówki logiczne.

Kształtowanie wyobraźni

…wyobraźnia jest ważniejsza od wiedzy, ponieważ wiedza jest ograniczona…” – powiedział kiedyś Albert Einstein.

Kształtowanie wyobraźni polega na obracaniu w umyśle wyobrażonych rzeczy aż staną się wyraziste. Takie właśnie operacje umysłowe wyzwala u graczy KUBIK. Celem edukacyjnym tej gry jest kształtowanie intuicji geometrycznej, jak również orientacji w przestrzeni i kombinatorycznego myślenia.

Kubik – gra logiczna

Ogranicza się do następującej zasady: przestawiasz jeden kubik tak, aby cały układ klocków odzwierciedlał wzór z wylosowanej przez Ciebie karty. Ponieważ każdy gracz ma inny wzór, spoglądasz na swój układ bardzo uważnie, a następnie starasz się zgodnie z nim ustawiać kolejne klocki. Kto szybciej będzie dostrzegał podobieństwa, ten zwycięży.

Jest kontynuacją gry Mistrz GETRIKO (2014), w której obracane są trójkąty. W grze KUBIK wyobraźnia zostaje rozszerzona do trzeciego wymiaru i zaczyna pracować w przestrzeni. Odkryj więc wszystkie kombinacje pięciu sześcianów. Podejmij wyzwanie i podkręć moc swojej wyobraźni!

Opakowanie zawiera:

  • Zestaw 36 wzorów,
  • 5 kolorowych drewnianych sześcianów,
  • Instrukcję.
000082

Inni kupili też

Podobne produkty