Drążki edukacyjne
search
  • Drążki edukacyjne

Drążki edukacyjne

165,00 zł
Brutto Dostawa do 3 dni roboczych

Drążki edukacyjne

Ilość
Dostępny

Bezpieczne zakupy z certyfikatem SSL  

Bezpieczne zakupy z certyfikatem SSL

Wygodna dostawa paczkomatem  

Wygodna dostawa paczkomatem

Zwroty do 30 dni  

Zwroty do 30 dni

Drążki edukacyjne

Drążki edukacyjne wchodzą do grupy zabawek wspomagających rozwój talentów dzieci w wieku przedszkolnym i wczesnoszkolnym.

Drążki edukacyjne rozwijają zdolności twórcze oraz spostrzegawczość, jak też koncentrację i umiejętność obserwowania, analizowania i wyciągania wniosków, a także tworzenia logicznych struktur i kombinacji.

Podstawową zasadą wszystkich rodzajów zabaw twórczych jest stopniowanie poziomu trudności, tzn. przechodzenie od rzeczy łatwych do trudnych oraz samodzielność odpowiadająca umiejętnościom. 

Drążki edukacyjne są doskonałą zabawką dla dzieci młodszych. Służą jako pomoc edukacyjna, a także jako materiał do zajęć terapeutycznych. 

Przydadzą się w przedszkolach, gabinetach terapeutycznych oraz poradniach psychologiczno-pedagogicznych. Sprawdzą się również w edukacji domowej. 

Zestaw zawiera:

- 6 drewnianych drążków

- 40 drewnianych klocków w 5 kolorach (żółtym, pomarańczowym, czerwonym, zielonym i niebieskim)

- drewnianą podstawę służącą do ustawiania drążków

- drewniane pudełko pełniące funkcję opakowania

- komplet plansz z 40 wzorami w skali 1:1, opartymi na przemyślanej kombinacji klocków, uwzględniającymi zasadę stopniowania trudności. Wzory są podzielone na 4 grupy w zależności od rodzaju klocków i poziomu trudności.

000132

Inni kupili też

Podobne produkty