Książka Rusz głową 1. Gry i zabawy logiczne
search
  • Książka Rusz głową 1. Gry i zabawy logiczne

Książka Rusz głową 1. Gry i zabawy logiczne

Książka Rusz głową 1. Gry i zabawy logiczne. Gry i zabawy logiczne to książeczka PUS, która skutecznie wspiera rozwój podstawowych i szczególnie przydatnych w okresie szkolnym sprawności intelektualnych dziecka

Ilość

Bezpieczne zakupy z certyfikatem SSL  

Bezpieczne zakupy z certyfikatem SSL

Wygodna dostawa paczkomatem  

Wygodna dostawa paczkomatem

Zwroty do 30 dni  

Zwroty do 30 dni

Książka Rusz głową 1. Gry i zabawy logiczne

Rusz głową 1. Gry i zabawy logiczne to książeczka PUS, która skutecznie wspiera rozwój podstawowych i szczególnie przydatnych w okresie szkolnym sprawności intelektualnych dziecka, takich jak:

  •     spostrzeganie,
  •     koncentracja uwagi,
  •     zapamiętywanie,
  •     analiza i synteza wzrokowa.


Zalety książeczki

Kolorowa, ciekawa i merytorycznie dopracowana szata graficzna zachęca do wspaniałej zabawy. Ćwiczenia zawarte w książeczce Rusz głową 1. Gry i zabawy logiczne polegają przede wszystkim na obserwowaniu, porównywaniu, segregowaniu, porządkowaniu, wyszukiwaniu różnic i podobieństw oraz na werbalizacji spostrzeżeń wzrokowych. Ich rozwiązywanie przy jednoczesnym układaniu klocków PUS umożliwia autokorektę i samokontrolę poprawności wykonanych zadań. To z kolei jest świetny motywator do dalszej samodzielnej nauki.

Książeczka Rusz głową 1 może być wykorzystywana zarówno w trakcie zabaw w domu, jak i na szkolnej świetlicy. Może przydać się także na zajęciach wyrównawczych bądź terapeutycznych.

Autor: Bogusław Świdnicki
Ilustracje: Agnieszka Sokołowska
ISBN: 978-83-7514-105-4
Format: 168×235 mm, stron: 32

9788375141054

Inni kupili też

Podobne produkty