Chusta Edukacyjna 3m Zestaw małe koła + 36 KSZTAŁTY
search
  • Chusta Edukacyjna 3m Zestaw małe koła + 36 KSZTAŁTY
  • Chusta Edukacyjna 3m Zestaw małe koła + 36 KSZTAŁTY
  • Chusta Edukacyjna 3m Zestaw małe koła + 36 KSZTAŁTY

Chusta Edukacyjna 3m Zestaw małe koła + 36 KSZTAŁTY

Chusta Edukacyjna 3m Zestaw małe koła + 36 KSZTAŁTY. Chusta edukacyjna łączy w sobie zabawę i edukację, wzbogacona o dodatkowe elementy daje nowe możliwości w zabawie i nauce.

Ilość

Bezpieczne zakupy z certyfikatem SSL  

Bezpieczne zakupy z certyfikatem SSL

Wygodna dostawa paczkomatem  

Wygodna dostawa paczkomatem

Zwroty do 30 dni  

Zwroty do 30 dni

Chusta Edukacyjna 3m Zestaw małe koła + 36 KSZTAŁTY


Chusta edukacyjna łączy w sobie zabawę i edukację, wzbogacona o dodatkowe elementy daje nowe możliwości w zabawie i nauce.

Chusta Edukacyjna tak jak klasyczna chusta animacyjna składa się z 12 kolorowych klinów, ale dodatkowo na każdym klinie znajdują się 3 rzepy w kształcie kół o średnicy 46mm. Rzepy można wykorzystać w zabawie z chustą przyczepiając do niej dodatkowe elementy.

Koła na chuście wykonane są z najwyższej jakości rzepów, co daje możliwość przyczepiania i odczepiania elementów w nieskończoność!

Dodatkowe elementy to zestaw kształtów wykonanych z trwałego, kolorowego materiału z rzepem umożliwiającym przyczepianie i odpinanie na chuście. Kolorystyka kształtów odpowiada kolorom na chuście, dzięki czemu nauka poprzez zabawę jest jeszcze łatwiejsza!

Chusta została zaprojektowana tak, by spełniać najważniejsze funkcje klasycznej chusty animacyjnej oraz by stworzyć nowe możliwości w zabawie. Dzięki rzepom zabawę można wzbogacić o naukę kolorów, kształtów itp.

Zabawy z chustą animacyjną to doskonały sposób na uatrakcyjnienie zajęć prowadzonych zarówno dla dzieci, jak i dorosłych.

Barwna chusta przyciąga uwagę, wzbudza zainteresowanie i zaciekawienie wszystkich uczestników zabawy.

Chusta edukacyjna umożliwia zabawę z dziećmi w każdych warunkach, integruje oraz pobudza wyobraźnię i kreatywność.

Dzięki chuście edukacyjnej zajęcia staną się atrakcyjne, a ich uczestnicy chętnie będą brać w nich udział.

Znakomicie wspomaga rozwój koordynacji wzrokowo - ruchowej, ćwiczy refleks i spostrzegawczość, równocześnie umożliwia czerpanie radości płynącej z ruchu i przebywania w grupie.

Chusta wykonana jest z wytrzymałego, wodoodpornego materiału łatwego do utrzymania w czystości, dzięki czemu nadaje się do korzystania na zewnątrz jak i w pomieszczeniach, chusta obszyta jest taśmą wzmacniającą oraz wyposażona jest w 24 uchwyty.

Doskonała pomoc metodyczna. Wytrzymała, bezpieczna.

Zestaw zawiera:

  • Chustę z rzepami o średnicy 3m wzmacnianą taśmą i 24 uchwytami,
  • kształty/rzepy: 36 sztuk (koło x4, kwadrat x4, prostokąt x4, trójkąt x 4, owal x4, romb x4, trapez x4, sześciokąt x4, półkole x4),
  • praktyczny, kolorowy pokrowiec z uchwytem


Dzięki chuście edukacyjnej poszerzysz zakres zabaw i animacji,
a nauka poprzez zabawę bedzie jeszcze bardziej przyjemna!

Akson

Inni kupili też

Podobne produkty