Pierścień zręcznościowy
search
  • Pierścień zręcznościowy

Pierścień zręcznościowy

Pierścień zręcznościowy. Pierścień zręcznościowy stanie się prawdziwym wyzwaniem dla Twojego dziecka. Dzięki niemu maluch wyćwiczy motorykę ruchów ręki i dokładność. Zabawa polega na podrzucaniu kuli w taki sposób, by wpadła do pierścienia.

Ilość

Bezpieczne zakupy z certyfikatem SSL  

Bezpieczne zakupy z certyfikatem SSL

Wygodna dostawa paczkomatem  

Wygodna dostawa paczkomatem

Zwroty do 30 dni  

Zwroty do 30 dni

Pierścień zręcznościowy

Wartości edukacyjne:

Pierścień zręcznościowy stanie się prawdziwym wyzwaniem dla Twojego dziecka. Dzięki niemu maluch wyćwiczy motorykę ruchów ręki i dokładność. Zabawa polega na podrzucaniu kuli w taki sposób, by wpadła do pierścienia. Kiedy maluch dojdzie do wprawy, może brać udział w różnych konkurencjach (gra na czas, tor z przeszkodami), zapraszając również do współzawodnictwa rówieśników.

Dzięki Pierścieniowi zręcznościowemu dziecko:

? poprawi koordynację wzrokowo-ruchową,

? usprawniani motorykę ręki,

? ukształtuje stabilną i prawidłową postawę ciała,

? będzie planowało ruch,

? poprawi koncentrację.

Najlepsze zabawki to te, które są proste, ale niezwykle wciągające. Te cechy są charakterystyczne dla Pierścienia zręcznościowego, który będzie towarzyszył Twojemu dziecku w jego rozwoju psychofizycznym. Ćwiczenia, przy użyciu ,,pierścienia? polegają na rozbujaniu kulki na sznurku w taki sposób, żeby ta wleciała do obręczy. Po czasie sznurek wraz z kulką oplecie obręcz.

Jeżeli dziecko opanuje tę część ćwiczeń, to możemy zacząć trudniejsze zadanie, które polega na wyplątaniu sznurka z kulką, z obręczy poprzez ruchy w odwrotnym kierunku. Dodatkowo część chwytna pierścienia podzielona jest poprzeczną kreską, co pozwala na dostosowanie poziomu trudności ćwiczeń do indywidualnych możliwości dziecka.

Zawartość:

? drewniany Pierścień zręcznościowy z przymocowanym sznurkiem oraz drewnianą

kulką na drugim końcu,

? instrukcja.

110140

Inni kupili też

Podobne produkty