Zestaw Małego Odkrywcy, zestaw do obserwacji przyrody dla dzieci
search
  • Zestaw Małego Odkrywcy, zestaw do obserwacji przyrody dla dzieci

Zestaw Małego Odkrywcy - Przyroda

172,20 zł
Brutto 2-3 dni

Zestaw do obserwacji przyrody dla dzieci

Ilość
Wysyłka 24 h

Bezpieczne zakupy z certyfikatem SSL  

Bezpieczne zakupy z certyfikatem SSL

Wygodna dostawa paczkomatem  

Wygodna dostawa paczkomatem

Zwroty do 30 dni  

Zwroty do 30 dni

Zestaw Małego Odkrywcy

Poznawaj przyrodę z naszym zestawem Małego Odkrywcy. Obserwuj owady, łap motyle, podglądaj dżdżownice, w pojemniku z 3 lupami obserwuj liście i zwierzęta i małe pajączki oraz wszystko to, co wyda Ci się interesujące.

Chcesz wzbudzić w swoim dziecku ciekawość, zainteresować je pięknem otaczającej nas rzeczywistości i pomóc mu odkrywać tajemnice fascynującego świata dzikiej przyrody? Mały odkrywca to zabawka edukacyjna, która łączy świetną rozrywkę z nauką. Doskonale sprawdzi się zarówno dla przedszkolaka, jak i ucznia początkowych klas szkoły podstawowej – wiek tak naprawdę nie ma znaczenia. Maluchom pozwoli po raz pierwszy zetknąć się z powiększającymi lupami i zachwycać się owadami, liśćmi i innymi otaczającymi je cudami natury w powiększeniu. Dla nieco starszego dziecka będzie znakomitym wstępem do szkolnej nauki przyrody, a następnie biologii.

Mały odkrywca – zestaw dla miłośnika przyrody

W podstawowym komplecie dziecko znajdzie pojemnik z 3 lupami – każda z nich zapewnia inną skalę i kierunek powiększenia. Mały odkrywca może obserwować pajączki, muchy, motyle lub inne owady w powiększeniu 2x, 3x oraz 4x. Na dnie pojemnika znajduje się miarka, która pozwala ustalać wielkość poszczególnych okazów. Pęsetka o wymiarach 7 x 13,5 cm ułatwi prowadzenie naukowych obserwacji. Zestaw zawiera także pojedynczą lupę, siatkę teleskopową idealną do łapania motyli, tkaninowy woreczek oraz notesik, w którym mały odkrywca może zapisywać swoje spostrzeżenia. Dodatkowo zostały dołączone tutaj szczypczyki pozwalające na łapanie owadów latających i pływających. Są to bezpieczne w użyciu szczypce nożycowe, dlatego nawet nieco młodszy wiek dziecka nie jest przeszkodą, aby zainteresować malucha odkrywaniem przyrody.

Jak kreatywnie wykorzystać zestaw?

Wiek użytkownika często przesądza o tym, w jaki sposób konkretna zabawka zostanie wykorzystana. Zestaw małego odkrywcy daje ogromne możliwości do pobudzenia wyobraźni. Może zmienić się w mobilne mini-laboratorium, które dziecko zabierze ze sobą do lasu, parku, ogrodu, na łąkę lub w zupełnie inne miejsce. Sięgnij po zestaw i pozwól kilkulatkowi uruchomić wyobraźnię!

Zestaw zawiera:

  • Pojemnik z 3 lupami umożliwia obserwację przez górną lupkę (powiększenie 2x lub 4x), z boku (powiększenie 3x - uchylna lupka) lub od dołu (powiększenie 3x - ukośne lusterko). Miarka w dnie pojemnika umożliwia pomiar okazów - w komplecie pęseta - wym. 7 x 13,5 cm. Wymiary pojemnika: 8 x 8 x 12 cm
  • Szczypce do łapania owadów. Szczypce nożycowe; łatwe i bezpieczne w użyciu zarówno do chwytania owadów, jak i uwalniania. Szczypce przeznaczone są do zarówno owadów pływających lub pełzających. W komplecie instrukcja.
  • Pęseta plastikowa
  • Siatka teleskopowa
  • Lupa
  • Worek z tkaniny (wymiary 42 cm wysokość x 37 cm szerokość)
  • Notes

Tesora
TES-0222

Inni kupili też

Podobne produkty