Zestaw Małego Odkrywcy ( rozszerzony), zestaw przyrodniczy dla dzieci
search
 • Zestaw Małego Odkrywcy ( rozszerzony), zestaw przyrodniczy dla dzieci
 • Zestaw Dużego Odkrywcy

Zestaw Dużego Odkrywcy - Przyroda

231,24 zł
Brutto 2-3 dni

Zestaw do obserwacji przyrody dla dzieci

Ilość
Wysyłka 24h

Bezpieczne zakupy z certyfikatem SSL  

Bezpieczne zakupy z certyfikatem SSL

Wygodna dostawa paczkomatem  

Wygodna dostawa paczkomatem

Zwroty do 30 dni  

Zwroty do 30 dni

Zestaw Dużego Odkrywcy

Odkrywaj naturę z naszym zestawem Dużego Odkrywcy. Łap motyle i inne owady latające lub pływające, przyjrzyj się im z bliska za pomocą lupek dostępnych w zestawie. Obserwuj w pojemniczku z lupami listki, płatki kwiatów czy małe pajączki.
Poszukujesz zabawki, która będzie znakomicie łączyć dwie bardzo ważne funkcje – naukę i zabawę? Chcesz zainteresować swoje dziecko przyrodą i zachęcić je do odkrywania tajemnic świata stworzonego przez naturę? Duży Odkrywca to kolejna odsłona zabawki edukacyjnej. Jest to Mały Odkrywca wzbogacony o dodatkowe części, które pozwolą na jeszcze bardziej kreatywne wykorzystanie elementów z kompletu. Został on zaprojektowany z myślą o nieco starszych użytkownikach. Wiek dziecka sprawia, że rośnie jego wiedza, a wraz z nią wymagania i pomysły. Dostępne części świetnie sprawdzą się dla ucznia, który już uczy się przyrody w szkole i chciałby dodatkowo poznawać ją w terenie. Wiek 7-13 lat to czas chłonięcia wiedzy, który warto wykorzystać także poza lekcjami.

Duży Odkrywca – rozbudź w dziecku przyrodnicze zainteresowania

Twoja pociecha z fascynacją przygląda się różnobarwnym motylom obserwowanym podczas spaceru? A może zadaje Ci pytania, jak to się dzieje, że jedne owady mogą fruwać, podczas, gdy inne mają umiejętność pływania? Duży Odkrywca to doskonały sposób, aby jeszcze bardziej rozbudzić przyrodnicze zainteresowania i zachęcić dziecko do obserwacji świata dzikiej natury.
Komplet ten to Mały Odkrywca w wersji Premium. Użytkownik znajdzie tutaj lupkę, plastikową pęsetkę, siatkę teleskopową, worek z tkaniny, notes z długopisem. Do chwytania i uwalniania owadów zostały dołączone specjalne nożycowe szczypczyki. Pojemnik z 3 lupami pozwala oglądać obraz w powiększeniu 2x i 4x, a także z boku i od dołu. Dzięki temu mały przyrodnik może dostrzec subtelne różnice w perspektywach obserwacji i zanotować swoje spostrzeżenia na temat ilości i kolorów kropek czy pasków, liczby nóżek oraz innych unikalnych cech obserwowanych okazów. W zestawie dodatkowo znajduje się lornetka oraz kieszonkowy mikroskop (nieco starszy wiek dziecka sprawia, że chce ono jeszcze bardziej poszerzać wiedzę).

Kreatywna zabawa w terenie i nie tylko

Duży Odkrywca to zabawka edukacyjna, który można wykorzystać w domu (np. do obserwacji liści) lub ogrodzie oraz podczas wycieczek do lasu, na łąkę, nad rzekę bądź w zupełnie inne miejsca. Dzięki temu dziecko pozna owady, małe zwierzątka i rośliny występujące na różnych terenach i dowie się, że obszary występowania są zależne od naturalnych warunków środowiska na danym obszarze.

Zestaw zawiera:

 • Pojemnik z 3 lupami umożliwia obserwację przez górną lupkę (powiększenie 2x lub 4x), z boku (powiększenie 3x - uchylna lupka) lub od dołu (powiększenie 3x - ukośne lusterko). Miarka w dnie pojemnika umożliwia pomiar okazów - w komplecie pęseta - wym. 7 x 13,5 cm. Wymiary pojemnika: 8 x 8 x 12 cm
 • Szczypce do łapania owadów. Szczypce do łapania owadów. Szczypce nożycowe; łatwe i bezpieczne w użyciu zarówno do chwytania owadów, jak i uwalniania. Szczypce przeznaczone są do zarówno owadów pływających lub pełzających. W komplecie instrukcja.
 • Pęseta plastikowa
 • Siatka teleskopowa
 • Lupa
 • Worek z tkaniny (wymiary 42 cm wysokość x 37 cm szerokość)
 • Notes z długopisem
 • Mikroskop kieszonkowy
 • Lornetka

Zabierz zestaw Dużego Odkrywcy na każdą wycieczkę czy spacer. Obserwacja otaczającego świata jest świetną formą edukacji poprzez zabawę.

Tesora

Inni kupili też

Podobne produkty