Zestaw Małego Paleontologa
search
  • Zestaw Małego Paleontologa
  • Zestaw Małego Paleontologa

Zestaw Małego Paleontologa

167,28 zł
Brutto 2-3 dni

Zestaw Małego Paleontologa. Wiek 6+

Ilość
Wysyłka 24h

Bezpieczne zakupy z certyfikatem SSL  

Bezpieczne zakupy z certyfikatem SSL

Wygodna dostawa paczkomatem  

Wygodna dostawa paczkomatem

Zwroty do 30 dni  

Zwroty do 30 dni

Poznawaj świat prehistoryczny z naszym zestawem. Odkrywaj dinozaury w różnych formach. Wyświetlaj na ścianie różne gatunki dinozaurów, wyklejaj do książeczki,  zbierz cały gang dinozaurów dzięki grze planszowej. Dodatkowo w zestawie znajdują się kolorowe figurki, by wspierać Cię w nauce i super zabawie.

Niesamowity świat dinozaurów, które zamieszkiwały Ziemię przed tysiącami lat, to jeden z ulubionych motywów wielu bajek, baśni i filmów familijnych. Twoje dziecko z wypiekami na twarzy obserwuje książeczki i nagrania z tymi prehistorycznymi gadami w roli głównej? Cały czas pyta, gdzie żył dinozaur, czym się żywił i dlaczego gatunek ten wyginął? Zestaw małego paleontologa to doskonały pomysł na prezent dla każdego początkującego odkrywcy. Nasza zabawka edukacyjna świetnie sprawdzi się i dla przedszkolaków, i dla małych uczniów.
Zestaw małego paleontologa to świetny pomysł, aby Twoja pociecha rozpoczęła wymarzoną zabawę w domowe wykopaliska. Taki prezent łączy walory rozrywkowe z edukacyjnymi.  Pozwala poznawać różne gatunki dinozaurów i śledzić różnice pomiędzy nimi. Który dinozaur był najgroźniejszym mięsożercą? Czy pterodaktyl rzeczywiście potrafił latać? Czym różni się tyranozaur od brontozaura? Odpowiedzi na te i inne pytania Twoje dziecko zyska z naszego zestawu małego paleontologa.
Pozwól swojej pociesze przenieść się w prehistoryczny świat dinozaurów. Sięgnij po prezent, który rozbudzi wyobraźnię każdego kilkulatka.

W skład zestawu wchodzą:

  • projektor dinozaury
  • książeczka z naklejkami z dinozaurami
  • gra planszowa Dinogang
  • liczmany dinozaury

Tesora

Opis

Dostępność
1 dzień

Inni kupili też

Podobne produkty